| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
1,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony bardzo przyjemne w jeździe dobrze się kleją na suchym jak i na mokrym motocykl jest bardzo stabilny w prowadzeniu.
Natomiast pojawił się problem po montażu powyżej prędkości 70km/h kierownica mi drżała, wulkanizator korygował ustawienie 3 razy za każdym razem to samo. Wysłałem na reklamacje, która NIE została uznana, opona nie posiada żadnych wad…. Stwierdziłem, że może trzeba ja ułożyć, niestety sezon się skończył….
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
1,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Użytkuję je w Ducati Monster. Poprzednie Pirelli Angel ST spisywały się bardzo dobrze, jednakże po przymusowej wymianie (przebicie) i decyzji o Diablo Rosso IV wiem, że DR IV to „inna liga”. Margines bezpieczeństwa na szybkich winklach znacznie wzrósł. Opony na suchym świetnie kleją i jak dotąd (ok 2500 km) nie miałem na nich nieplanowanego uślizgu. Mokrego asfaltu unikam, a jak już trafię na mokry po deszczu, to mocno nie odwijam i też są OK. Zużycie akceptowalne, nieco bardziej zauważalne niż w Angel, jednak to inne gumy, bardziej sportowy charakter i trzeba się tego spodziewać.
Podsumowując - do codziennej jazdy ze sportowym zacięciem, amatorskiego torowania są doskonale. Ich profil zdecydowanie ułatwia przerzucanie moto w szybkich zakrętach.
Czy polecam/kupiłbym ponownie ? Zdecydowanie TAK.