Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobra jakość, jestem bardzo zadowolony z ceny....
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony w Alpach spisaly sie bardzo dobrze i w deszczu i w upalne dni.
Opinia użytkownika: Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Przy nawet dynamicznej jeździe po drogach zero niepewności, kleją super! Ponadto sprawdziły się również do amatorskiej jazdy po torze Poznań. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Przy nawet dynamicznej jeździe po drogach zero niepewności, kleją super! Ponadto sprawdziły się również do amatorskiej jazdy na po Poznań. Polecam!
Opinia użytkownika: Stabilne przy bardzo dynamicznej jeździe.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze kleją na suchym i mokrym.
Opinia użytkownika: Guma twarda. Potrzebuje dobrego rozgrzania, żeby trzymać. Kawasaki ZX10R
Opinia użytkownika: Świetnie trzymają na zakrętach nawet na gorszej jakości asfalcie, nie wymagają zbyt długiego grzania żeby kleiły, polecam!
Opinia użytkownika: Git
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone