Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jeden z lepszych modeli
Opinia użytkownika: Czuję się pewnie.
Opinia użytkownika: Opony dobrze lepią jak są dobrze rozgrzane.
Opinia użytkownika: Zrobiłem na nich niecałe 2 tys km i jestem z nich bardzo zadowolony. Bardzo dobrze trzymają na suchej nawierzchni, na mokrej już lekko słabiej, ale tak i jest ok. W zakręcie można się składać i nie czuć żadnych niedogodności. (Yamaha FZ6N S2)
Opinia użytkownika: Zrobiłem na nich nie całe 2 tys km i jestem z nich bardzo zadowolony. Bardzo dobrze trzymają na suchej nawiechwni, na mokrej już lekko słabiej, ale i tak jest ok. W zakręcie można się składać i nie czuć żadnych niedogodności. (Yamaha FZ6N S2)
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona
Opinia użytkownika: Szybko się dogrzewają i ładnie kleją
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Dobrze trzyma się drogi, ale walec to walec.
Opinia użytkownika: Polecam:-) Jestem zadowolonym użytkownikiem
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone