Opinia użytkownika: Po raz kolejny Pirelli mnie nie zawiodło ;) Naprawdę opona wysokiej klasy, świetne wykonanie, bardzo niska ścieralność, opona świetnie radzi sobie zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Jeżdżę głównie w mieście także jakiś szalonych prędkości nie osiągam, jeśli ktoś nie chce stac się kierowcą F1 to opony jak najbardziej dla niego :) Gorąco polecam