Opinia użytkownika: Opona bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, ponieważ kiedyś przeczytałem w internecie niezbyt przychlą o niej opinię, z którą w ogóle się nie mogę zgodzić. Napisał autor tej opinii, że brak mu słów cenzuralnych do jej negatywnego określenia. Ja z moich doświadczeń z użytkowaniem tych opon wypowiadam opinię. Opony do użytkowania w sposób rozsądny nadają się idealnie. Nawet w warunkach zimowych spisały się bardzo przyzwoicie. (sezon 2006/2007) jazda z głową po opadach śniegu jak i błocie pośniegowym nie sprawiała żadnych niespodzianek. Nie uwierzyłbym gdybym sam się o tym nie przekonał. Latem spisywały się również bez zarzutu. Bardzo dobrze trzymają tor jazdy przy ostrym hamowaniu. (ABS) Z prędkości grubo ponad 150 km/h - jazda po autostradzie auto wyhamowało bez najmniejszych problemów. Po przejechaniu w różnych warunkach drogowych ok. 25000 tys. km zużycie jest prawie nie zauważalne. Na pewno gdy będę musiał ponownie zakupić opony to będą nimi właśnie w/w opony. Są naprawdę warte swojej ceny (ten komplet zakupiłem w 2006 r. po 196,00PLN /szt.) - w cenie był montaż i wyważanie. Polecam!