Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Po 3 tys. km. Porównanie do Metz, na których jeździłem do tej pory zdecydowanie na+. Nie żałuję zmiany. Nie mam zastrzeżeń. Zobaczymy, jak schodzą.
Opinia użytkownika: Super opona.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony świetnie wyglądają, a jeszcze lepiej działają dla bezpieczeństwa motocyklisty. Polecam.
Opinia użytkownika: W motocyklu żony... komfort oraz pewność w zakrętach gwarantowana.
Opinia użytkownika: Jak dla mnie super, oceniam na 10/10, przejechane ok. 10 tys. km, na lepszych nie jeździłem. Te uważam za wystarczające, ale podobno wersja GT jest jeszcze lepsza.
Opinia użytkownika: W tej cenie ciężko znaleźć lepsze opony niż Angele. Myślałem, że lepiej być nie może, a jednak.
Opinia użytkownika: Opony pierwsza klasa. Polecam.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Super opony do turystyki, trzymają się świetnie na zakrętach użytkowane na Suzuki GSXF 750.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone