Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobre do jazdy na codzień i do turystyki. stabilna i łatwa do wyczucia. Polecam.
Opinia użytkownika: Świetnie na nich się prowadzi motocykl. Polecam Jeżdżę na Fz6
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobrze się spisuje.Użytkuje ją w FJR, zapewnia bardzo dobrą przyczepność. Bieżnik nie znika w oczach.
Opinia użytkownika: Oponki warte polecenia. Cena do jakości.
Opinia użytkownika: Włoski motocykl to i włoskie opony od zawsze.
Opinia użytkownika: Opony trwałe, duże przebiegi.
Opinia użytkownika: Po założeniu zrobione kilkaset KM po Polsce i trasa Polska - Chorwacja. Po około 4 tys. przebiegu na tylnej oponie nadal widać bardzo płytki wzorek jak na nowej oponie.
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Rewelacja polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone