Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Kupiłem do ER6N. W zupełności wystarczające do normalnej jazdy w słońcu, jak i w deszczu. Miałem nieprzyjemność jechać autostradą w mocnym deszczu przez ok. 70 km- zero problemów z przyczepnością. Po ok. 4 tys. km zniknęła aureola anioła 😁. Na suchym świetne, jeżeli chodzi o osiągi mojego Moto. Polecam z czystym sumieniem do motocykli w okolicy 70-80KM.
Opinia użytkownika: Opony rewelacja.
Opinia użytkownika: Jedna z lepszych opon, na których jeździłem.
Opinia użytkownika: Opony super polecam
Opinia użytkownika: Super opona, polecam
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Moim zdaniem do jazdy trasa/miasto to jedne z najlepszych opon. Nawet na torze kleją dobrze i nie ścierają się szybko. Polecam!
Opinia użytkownika: Nie ma żadnych uwag💪💪💪
Opinia użytkownika: Bardzo dobre i stosunek jakości do ceny idealny.
Opinia użytkownika: Dobrze trzymają się nawierzchni...
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone