Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Na mój poziom jazdy idealne.
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Super się trzyma drogi
Opinia użytkownika: Fajne opony dla ludzi, którzy używają motocykla do normalnej jazdy po szosach, a czasem po szutrach. Nie wiem, czy nadaje się na tor albo do jazdy ekstremalnej, ale do mojej CB750 idealnie pasuje i nic więcej nie potrzeba. Polecam.
Opinia użytkownika: Rewelacja. Polecam
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Używane od wielu sezonów w każdych warunkach pogodowych, dobra przyczepność nawet w dużym deszczu.
Opinia użytkownika: Polecam te opone
Opinia użytkownika: Polecam te opony bardzo fajnie trzymają i daja pewność jazdy yamaha tz6
Opinia użytkownika: Super.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone