Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Zadowolony w 100%
Opinia użytkownika: Bardzo przyjemna oponka. Idealny stosunek jakości do ceny.
Opinia użytkownika: Najlepsza jaką miałem.
Opinia użytkownika: Polecam ;).
Opinia użytkownika: Jedna z najlepszych opon, jakie miałem.
Opinia użytkownika: Mój drugi komplet Angel GT i jestem mega zadowolony z tych gum.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre oponki, od razu poczułem zmianę w jeździe, polecam wszystkim 😀
Opinia użytkownika: Bardzo dobra przyczepność w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Oceniam opony po przejechaniu 2000 km, nie mogę im nic zarzucić do jazdy miasto-trasa nadają się idealnie, trzymają na mokrym i suchym asfalcie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone