Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony super. Polecam.
Opinia użytkownika: Wcześniej jeździłem na Michelin-kach (nie pamiętam modelu) i było ok, ale po zmianie na Pirelli doszedłem do wniosku że więcej nie kupie Michelin'ów. O ile na suchej nawierzchni były ok, o tyle na mokrej Pirelli sprawują się zdecydowanie lepiej. Następne też raczej będą tej firmy :)
Opinia użytkownika: Jak na razie są super godne polecenia. Zostanę z nimi na przyszłe lata
Opinia użytkownika: Przejechałem na nich około 2000 km jak na razie jest ok myślę że zostanę przy nich na przyszłe lata.
Opinia użytkownika: 7 tys zrobione i mogę śmiało powiedzieć że jestem zadowolony i nie żałuję wyboru
Opinia użytkownika: Polecam opony wszystkim motocyklistom turystycznym, doskonale sprawdzają się zarówno na suchej nawierzchni jak i w deszczu. Polecam wszystkim robiącym spore przebiegi.
Opinia użytkownika: Kawasaki z900. Opona bardzo dobrze trzyma się drogi od pierwszych km. Zrobiłem 2500 km i jestem bardzo zadowolony, polecam.
Opinia użytkownika: Super opona do turystyki.
Opinia użytkownika: Dobry stosunek jakości do ceny, fajna przyczepność. POLECAM!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone