gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 27.06 8.00 - 16.00
Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00

Testy opon samochodowych Nokian Tyres WR A3 - Strona 67

Ocena łączna opon Nokian Tyres WR A3

Ocena łączna:

5,25 (ilość opinii: 674)
1111130
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,35
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 5,40
mokra nawierzchnia 5,20
jazda po śniegu i lodzie 5,25
jazda w błocie pośniegowym 5,25
opory toczenia 5,00
ścieralność 5,05
awaryjność -

Opinie użytkowników opon Nokian Tyres WR A3

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 3,20
mokra nawierzchnia 3,20
jazda po śniegu i lodzie 2,80
jazda w błocie pośniegowym 3,00
opory toczenia 4,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Citroen C5 Kombi
  • ponowny zakup: Nie
marecki:3,101111000

Opinia użytkownika: Opony strasznie "pływają".

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu 4,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 3,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: VW Tiguan SUV I FL 2.0 I TDI 4motion BlueMotion (130kW)
  • ponowny zakup: Nie
kamil:3,00111000

Opinia użytkownika: Zimowa opona po 700 złotych za sztukę, która nadaje się do jazdy zimą, ale na odśnieżonej i posypanej nawierzchni. Jazda chociażby w górach, gdzie jest minimalny podjazd, na tej oponie oznacza koszmar. Twarda guma, opona się ślizga nawet przy centymetrze śniegu. Tragedia.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 4,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie 3,00
jazda w błocie pośniegowym 3,00
opory toczenia 4,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Ford Mondeo 4/5 drzwi IV 1.6
  • ponowny zakup: Nie
Krzysztof Rytel:3,00111000

Opinia użytkownika: Opony zakupiłem do samochodu żony. Chciałem kupić dobrą markę, bez specjalnego patrzenia na cenę. Wyszedłem z założenia że na zimę lepsze będą średniej klasy opony skandynawskie niż wysokiej klasy opony europejskie. Niestety rozczarowanie. Na dużym śniegu oczywiście opony radzą sobie świetnie. Jednak w warunkach naszej "Polskiej" zimy - są co najwyżej przeciętne. Dosyć głośne i znacząco zwiększają opór toczenia. Myślałem że moja lepsza połówka po prostu marudzi, ale nie - pojeździłem autem kilka miesięcy i mam podobne odczucia. Zupełną tragedią jest zachowanie na mokrej nawierzchni w niskich (ale dodatnich) temperaturach. Auto jedzie niepewnie, traci przyczepność, trzeba zwolnić bardziej niż inni użytkownicy dróg by zakręt przejechać bezpiecznie. Opinię piszę ponad rok od zakupu gdyż nie chciałem źle pisać o tej marce (bardzo ją lubiłem) bez uzasadnienia. Oponę mogę polecić jedynie osobom poruszającym się samochodem o mocy poniżej 160 KM, ze spokojnym stylem jazdy które potrzebują auta na śnieg. Jako uniwersalna opona do zmiennych warunków pogodowych - nie sprawdzi się.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie 4,00
jazda w błocie pośniegowym 4,00
opory toczenia 4,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Audi A3 Sportback
  • ponowny zakup: Nie
Robert.M:3,00111000

Opinia użytkownika: Auto na tych oponach przy suchej nawierzchni pływa po drodze. Radzę jezdzić tylko po śniegu. Pozdrawiam

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie 2,00
jazda w błocie pośniegowym 2,00
opory toczenia -
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Jaguar XK8 Coupe I 4.0
  • ponowny zakup: Tak
Quandary:3,00111000

Opinia użytkownika: Samochód: Jaguar XK8, 300 KM, napęd na tył, opony 245x45x18 Po przejechaniu całego sezonu zimowego 2013/14 (ok. 20.000 km) opony na tylnej osi całkowicie straciły przyczepność na mokrej nawierzchni. Ze względu na dużą moc silnika potrafią zrywać przyczepność przy wyprzedzaniu na mokrym (prędkość 110 - 120 km/h). Przy ruszaniu praktycznie cały czas drift. Co ciekawe bieżnik nie jest bardzo mocno zużyty - głębokość na poziomie 5 - 6 mm. Myślę, że oponki dają radę w samochodach klasy średniej - u mnie jednak pozostaje dość duży niedosyt.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 3,80
mokra nawierzchnia 3,20
jazda po śniegu i lodzie 2,60
jazda w błocie pośniegowym 2,00
opory toczenia 3,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Toyota Avensis Sedan
  • ponowny zakup: Nie
Piotr:3,00111000

Opinia użytkownika: Kupione z wyboru po doskonałych komentarzach na forum. Dobre wykonanie, nieźle się ważą, komfortowe, ciche, ale generalnie opona średnia na śniegu i błocie. U mnie szczególnego zachwytu nie budzi. W stosunku do poprzednich Danlop SP Winter Sport 3D nie mają szans zarówno na śniegu, wodzie i suchej nawierzchni. Dunlop po prostu opona kompletna - doskonała i daje mnóstwo przyjemności z jazdy na suchej nawierzchni. ABS czy ESP na Dunlopach praktycznie nie miały roboty co niestety często zdarza mi się przy Nokianie...są to komfortowe i poprawne opony na zimę, ale już tęsknie za Dunlopem Winter Sport 4D...

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 6,00
sucha nawierzchnia 1,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 6,00
ścieralność 6,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Mazda 6 Kombi
  • ponowny zakup: Tak
Willy:2,651170000

Opinia użytkownika: Super opony jak za tą cene (w lato zaplacilem 1,5 tys za 4 szesnastki 215), doskonale wlasciwosci jezdne, zadziwia precyzja prowadzenia i stabilnosc w złych warunkach, na narty po mokrym w ulewach SMIGALEM po Niemczech (autostrady) spokojny, a i w Austrii w gorach i we Wloszech (gory) spisaly sie znakomicie. Wbrew etykiecie są to opony CICHE i KOMFORTOWE - jak testy pokazuja sa bezkonkurencyjne na suchym przy bardzo dobrych paramaterach morkych i snieznych - ta CENA - sztuka kosztuje 400 zl a nie jak inne (w testach z pierwszej piątki powiedzmy) po 550 za sztuke. To jest roznica. Najbardziej podoba mi sie ich precyzja, zaufanie do nich i cena za najwyzszą klase opon (powiedzmy: pierwsza piątka na swiecie, obok Conti WC, GY UG, Michelin A4). A wszystkie "najlepsze" tez mialem (oprocz Michelinow) i smiem twierdzic ze sa porownywalne. PS. Wg moich doswiadczen Pirelli fatalne, lojalnie po kolezensku otrzegam przed Pirelli, juz lepsze są Sava Eskimo.....

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 4,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 5,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: tylko w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Honda Civic Hatchback IX 1.4 i-VTEC (73kW)
  • ponowny zakup: Nie
Jacek F.:2,651170000

Opinia użytkownika: dostałem je razem z nowym autem i żałuję że nie dopłaciłem do pirelli te opony to porazka ruszanie pod górę na śniegu masakra (żony citroen c3 na pirelli tylko śmignął pod górkę) poprzednie 10 letnie kormorany lepiej sobie radziły na tych to można zapomnieć o wyjeżdzie z zaspy w czasie jazdy po suchym asfalcie przy lekkim mrozie zarzuca tyłem na przepustach drogowych prędkość ok 80 km/h przereklamowany badziew i tyle pewnie nie zmienie na letnie żeby jak najszybciej zużyć i kupić coś co mnie nie zawiedzie nigdy wiecej nokianów

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 2,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Honda Civic 5door
  • ponowny zakup: Nie
Darek:2,501150000

Opinia użytkownika: miałem założone poprzednie "buciki" michelin,następne pirelki,kupiłem z powodu opinii ,niestety index v się nie sprawdza powyżej 150km/h pływają po drodze (chyba że autostrady są nieprzystosowane do tych opon-trzeba używać w Finlandii?) ciągle włącza się ESP oraz ABS, postanowiłem na kilka dni założyć stare michelki i wszystko ok.czyli coś nie halo z tym produktem

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu 4,75
amortyzowanie 3,50
sucha nawierzchnia 4,75
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 4,75
ścieralność 4,75
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Volvo C70 Cabriolet II 2.4 D
  • ponowny zakup: Nie
Massimo:2,251130000

Opinia użytkownika: Na suchej jezdni są w porządku, jestem też zadowolony z komfortu, pod względem przyczepności na mokrej nawierzchni ale są one bardzo niebezpieczne - przy niewielkiej prędkości (mówię o 40 km na godzinę). Radzę unikać.

661 - 670 z 674 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.