Opinia użytkownika: Super opony jak za tą cene (w lato zaplacilem 1,5 tys za 4 szesnastki 215), doskonale wlasciwosci jezdne, zadziwia precyzja prowadzenia i stabilnosc w złych warunkach, na narty po mokrym w ulewach SMIGALEM po Niemczech (autostrady) spokojny, a i w Austrii w gorach i we Wloszech (gory) spisaly sie znakomicie. Wbrew etykiecie są to opony CICHE i KOMFORTOWE - jak testy pokazuja sa bezkonkurencyjne na suchym przy bardzo dobrych paramaterach morkych i snieznych - ta CENA - sztuka kosztuje 400 zl a nie jak inne (w testach z pierwszej piątki powiedzmy) po 550 za sztuke. To jest roznica. Najbardziej podoba mi sie ich precyzja, zaufanie do nich i cena za najwyzszą klase opon (powiedzmy: pierwsza piątka na swiecie, obok Conti WC, GY UG, Michelin A4). A wszystkie "najlepsze" tez mialem (oprocz Michelinow) i smiem twierdzic ze sa porownywalne. PS. Wg moich doswiadczen Pirelli fatalne, lojalnie po kolezensku otrzegam przed Pirelli, juz lepsze są Sava Eskimo.....