Opinia użytkownika: Na poprzednich oponach WR G2 przejechałem ok. 90tys km w 5 lat i wymieniłem je gdy przepisy nie pozwalały na ich dalsze użytkowanie :) Obecnie na WR A3 jest tak samo dobrze, o ile nie lepiej. Wcześniej miałem 205/55/16, teraz mam 215/55/16 i polecam większą wersję opony, bo lepiej tłumi nierówności. W tej chwili wszystkie moje samochody prywatne mają założone Nokiany (także letnie) i jestem mega zadowolony z jazdy na nich :)