gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 27.06 8.00 - 16.00
Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00

Testy opon samochodowych Nokian Tyres WR A3 - Strona 4

Ocena łączna opon Nokian Tyres WR A3

Ocena łączna:

5,25 (ilość opinii: 674)
1111130
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,35
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 5,40
mokra nawierzchnia 5,20
jazda po śniegu i lodzie 5,25
jazda w błocie pośniegowym 5,25
opory toczenia 5,00
ścieralność 5,05
awaryjność -

Opinie użytkowników opon Nokian Tyres WR A3

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 6,00
ścieralność 6,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Mercedes Klasa E Sedan W212 220 CDI (125kW)
  • ponowny zakup: Nie
Łukasz Ciszewski:6,00111111

Opinia użytkownika: Opony kupiłem sugerując się tym, że wcześniej miałem je w innym samochodzie (4x4). Wtedy sprawowały się idealnie nawet na dużym śniegu i na błocie pośniegowym. Aktualnie w aurze bez śniegu przejechałem na nich 2500 km w trasie na nawierzchni suchej i w dużym deszczu. Jeżdżę szybko i dynamicznie i na mokrej nawierzchni przy prędkości około 160 km/h gdy miałem sytuację, że musiałem ostro przyhamować opona wykazała się idealną przyczepnością i nawet na sekundę nie załączyły mi się żadne systemy korekty toru jazdy. miejscowo oblodzona nawierzchnia także nie stanowi dla nich problemu. Pełna przyczepność i zupełnie bezstresowa jazda. 220 km/h także nie stanowi dla nich żadnego problemu :) Reasumując opona nie najtańsza i nie najdroższa jednak bardzo dobra jakościowo. Zważywszy na to, że opony to jedyny element jaki dotyka asfaltu wydaje mi się, że nie powinno się nadmiernie na tym oszczędzać. Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu i gdybym miał jeszcze raz dokonywać zakupu kupiłbym dokładnie ten sam model opon.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 5,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Seat Toledo Hatchback III 1.9 TDI
  • ponowny zakup: Tak
Marcin:6,00111111

Opinia użytkownika: Opony warte polecenia. Co prawda, podobno trudne do wyważenia, ale na śniegu się sprawdzają.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 6,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 5,00
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Tak
Jedrek:6,00111111

Opinia użytkownika: niewielki przebieg, jaki zrobiłem nie pozwala mi pisać w roli experta, ale mając 33 letnie doświadczenie jako kierowca, przejechane ponad milion km, doświadczenie z kilkunastoma producentami i klasami opon - polecam te opony z całą stanowczością, są ciche, przyklejone do drogi, ciężko je zerwać a nawet wejść w poślizg; proszę to rozumieć tak, jeśli ktoś jest dobrym kierowcą - doceni je w pełni, dla tych pozostałych nawet szkoda pisać; POLECAM w 100%

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 6,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 6,00
ścieralność 6,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: tylko poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Tak
Marek Haśniewicz:6,00111111

Opinia użytkownika: Gorąco polecam!

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,75
poziom hałasu 4,75
amortyzowanie 6,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 4,75
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: BMW X3 SUV E83 3.0sd
  • ponowny zakup: Tak
marcar:6,00111111

Opinia użytkownika: Miałem je tylko jedną zimę, a chciałbym zobaczyć jak się zachowają po kolejnym okresie zimowym, kiedy będą miały przejechane 35000 km. Obecnie wydają się dobre....zbaczymy.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,75
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 4,75
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia -
ścieralność 6,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: tylko poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Ford Mondeo 4/5-door IV 1.8 TDCi
  • ponowny zakup: Tak
Mr P:6,00111111

Opinia użytkownika: Dobra w każdych warunkach pogodowych. Długotrwałe, komfortowe. Dobra jakość. Kupiłbym ponownie.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 6,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 6,00
ścieralność 6,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: BMW M3 Coupe E92 4.0 (309kW)
  • ponowny zakup: Tak
Dan:6,00111111

Opinia użytkownika: Kupiłem te opony opierjac się na ocenie 5 Autocaru, kupiłem je z myślą o dwutygodniowym wyjeździe na narty do Austrii. Te opony sprawdzają się bezbłednie w temp do -18, na śniegu i błocie, a także przy 150mph na autostradzie. Z przyjemnością polecam te opony innym.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,75
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Skoda Superb Estate II FL 2.0 TDI Green tec 4WD (125kW)
  • ponowny zakup: Tak
Mike M:6,00111111

Opinia użytkownika: Miałem je 6 tygodni w alpach francuskich i było dużo śniegu. Byłem zdumiony dobrą przyczepnością zarówno na stromych oblodzonych stokach oraz podczas hamowania w czasie zjazdów. Nie zauważyłem zadnej różnicy na minus pod wzgledem hałasu, osiagów i zużycia paliwa na zwyczajnych drogach w porównaniu do opon letnich. Serdecznie polecam.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 6,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 6,00
ścieralność 6,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: tylko poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Opel Insignia 4/5 drzwi I FL 1.6 SIDI Turbo (125kW)
  • ponowny zakup: Tak
Andrzej:6,00111111

Opinia użytkownika: OK

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 6,00
mokra nawierzchnia 6,00
jazda po śniegu i lodzie 6,00
jazda w błocie pośniegowym 6,00
opory toczenia 5,00
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Citroen C5 Kombi I FL 1.8 16V
  • ponowny zakup: Tak
moplikPL:6,00111111

Opinia użytkownika: Do tej pory jeździłem na markowych oponach zimowych. Ale podsłyszałem w serwisie jak rozmawiali mechanicy między sobą i wskazywali na Nokiany. Kupiłem, założyłem i .... super się jechało i jeżdzi! Trasę zrobiłem do Insbrucka i z powrotem w bardzo ciężkich warunkach gdzie śnieg mocno padał i było naprawdę ślisko. Robię ok. 90 000 km rocznie dlatego opony zmieniam często. W każdej sytuacji oponki dawały radę i spisywały się fantastycznie nawet podczas ostrego hamowania kiedy współpracowały z ABS-em. Nie są absolutnie głośne. Miałem wcześniej oponki Michelin, które były bardzo głośne a dodatkowo wybiły mi łożyska! Nokiany dla mnie na razie są bardzo dobre i w firmie każdy z nich korzysta. Naprawdę polecam je każdemu.

31 - 40 z 674 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.