Opinia użytkownika: Jestem zadowolony z tej opony. Moje pudło waży 1820 kg. Na autostradzie przy 180km/h cicho oraz pewne prowadzenie nawet w ulewnym deszczu.W zimie na mokrych lub pokrytych śniegiem drogach bez problemów. Raz straciłem przyczepność na farbie pasów przejścia dla pieszych. Jak się depnie gaz do dechy to wiadomo, że przyczepność się zrywa, później włącza się trakcja. Z Wyłączonym ESP na ubitym śniegu jeździło się jak po mokrej nawierzchni. POLECAM