Opinia użytkownika: Jedna z lepszych opon zimowych na których dotąd jeździłem, a jeżdżę dość sporo - ok. 70 tys. rocznie. Ostatnio miałem Bridge zimowe i z całą stanowczością twierdzę, że Nokiany są o niebo lepsze! Tym bardziej, że wymieniłem je w lutym, wiec mam dość dobre porównanie. Moje auto ma około 200 koni i dlatego występują małe problemy przy ruszaniu, ale później - poezja!