Ocena łączna:
Opinia użytkownika: JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z ZAKUPU OPON DOSKONAŁA PRZYCZEPNOŚĆ I JAZDA W TRUDNYCH WARUNKACH ZIMOWYCH POLECAM.
Opinia użytkownika: Parametry jezdne oceniam bardzo dobrze. Polecam.
Opinia użytkownika: Świetne opony zresztą już nie pierwsze marki NOKIAN i na pewno nie ostatnie. Godne polecenia.
Opinia użytkownika: Opony, które spełniają moje oczekiwania - kolejne to również będą NOKIAN - i tak juz od kilku lat.
Opinia użytkownika: Opona dobrze trzyma się drogi przy sportowym stylu jazdy, założyłam je do Astry IV GTC 180 KM. Lekki problem na lodzie, ale to norma. Cicha i miękka. Naprawdę polecam.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam, sam kierowałem się opiniami o tych oponach i nie zawiodłem się.Teraz mogę z czystym sumieniem polecić je. Poprzednie GOODYEAR UG8 moim zdaniem NOKIANY są dużo lepsze, a przetestowałem je w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Ponieważ zimą jeżdżę dużo mniej niż w pozostałych porach roku, sugerowałem się trochę ceną. Mimo "przyjemnej" ceny, co sugerowałoby gorszą od innych jakość, uważam te opony za bardzo dobre.
Opinia użytkownika: gorąco polecam
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona za bardzo dobre pieniądze.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone