Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetne opony na zimę.
Opinia użytkownika: Cudo!!!
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam, opona godna uwagi. Auto dobrze się prowadzi na śniegu i na suchej nawierzchni. Opony biją na głowę produkty z wyższych półek cenowych.
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne, na śniegu 1 liga!
Opinia użytkownika: Opony są znakomite, to jest drugi komplet tej firmy który używam,polecam bardzo dobry produkt w dobrej cenie.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony z tych opon,
Opinia użytkownika: Ostatnia zima dostarczyła bardzo różnorodnych warunków na drogach i nigdy nie miałem powodów do narzekań. Wręcz przeciwnie, parę razy byłem pozytywnie zaskoczony.
Opinia użytkownika: W dużym skrócie: nie spodziewałem się, że samochód z 360KM na tylnej osi może tak świetnie dawać sobie radę w zimie. Opony genialne, polecam.
Opinia użytkownika: Wszystko super.
Opinia użytkownika: Relacja cena jakość jest naprawdę super. Na trasach gdzie leży błoto lub śnieg nie mają sobie równych. Doskonale spisują się na niemieckich autostradac w górnych zakresach prędkości. Największy założonony ciężarek to 10g.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone