Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z opon .
Opinia użytkownika: Na razie jestem bardzo zadowolona.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Super przyczepność
Opinia użytkownika: Naprawdę dobre opony, polecam.
Opinia użytkownika: Serdecznie polecam kupić opony z tej firmy, świetnie się sprawują na suchej drodze jak i na zaśnieżonej.
Opinia użytkownika: Opony są ok.
Opinia użytkownika: Dobrze trzymają się drogi, polecam.
Opinia użytkownika: Mimo „wielosezonowości” czuje się z tymi oponami bezpiecznie na drodze, również przy przymrozkach. Wiadomo - na lód nie ma rady, ale z Nokianami przy solidnym śliskim śniegu da się zatrzymać samochód! :D dobre odprowadzanie wody, droga hamowania na mokrym jest bardzo akceptowalna.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone