Ocena łączna:
Opinia użytkownika: BARDZO DOBRE OPONY, SZYBKO I SPRAWNIE
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Polecam. Nie oceniam jazdy w warunkach zimowych, bo jeszcze nie miałem okazji.
Opinia użytkownika: Polecam w porze wiosenno-letniej, ponieważ wymieniłam w marcu. Auto bardzo dobrze trzyma się nawierzchni, opony są ciche, jestem bardzo zadowolona.
Opinia użytkownika: Drugi komplet w tym samym aucie, bardzo trwałe, budżetowe opony
Opinia użytkownika: Nie piszczą, dobrze się na nich jeździ.
Opinia użytkownika: Po dłuższym używaniu mogę śmiało polecić!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, polecam. Ja jeżdżę tylko w koło komina i sprawdzają się bdb.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony jak na całoroczne..Ciche przede wszystkim..
Opinia użytkownika: Opony klasa sama w sobie, nie potrzebuję już opon zimowych mieszkam w mieście nie mam gdzie trzymać
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone