Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony spełniają moje wymagania, polecam.
Opinia użytkownika: Opony się super zachowują na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Podczas mrozów auto prowadziło się stabilnie i bezpiecznie. Osobiście jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Opinia użytkownika: Opony sprawują się świetnie, bez zarzutu. Polecam
Opinia użytkownika: Opony są idealne. Spełniają swoją rolę i są zgodne z opisem.
Opinia użytkownika: Dobry zakup, trzymają klasę i są odpowiednie na warunki krajowe .
Opinia użytkownika: Opony oceniam bardzo pozytywnie, dobra cena i właściwości jezdne.
Opinia użytkownika: Dobre opony, warte polecenia. Dobre właściwości trakcyjne, samochód świetnie trzyma się drogi, dobra droga hamowania.
Opinia użytkownika: Na razie w porządku.
Opinia użytkownika: Wiem, że opona wielosezonowa nie może się równać z bardzo dobrymi oponami sezonowymi, ale dla mnie jest całkowicie wystarczająca. To już kolejna opona marki Nokian u mnie i kolejny raz jestem zadowolony z zachowania na mokrej nawierzchni i w miarę usatysfakcjonowany zachowaniem na śniegu i błocie pośniegowym. W porównaniu do poprzednich opon marki Vr... czuję wyraźną poprawę w zachowaniu na tych 2 okolicznościach.
Opinia użytkownika: Korzystam z tych opon od trzech lat i jestem bardzo zadowolony. Dobrze trzymają drogę i nie są bardzo głośne. Wiadomo że nie są to opony na wycieczki w góry na okres zimowy, ale dobrze się sprawdzają podczas jazdy w każdym sezonie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone