Opinia użytkownika: Wyboru dokonałem na podstawie opinii innych użytkowników i w tym przypadku się nie pomyliłem. Opony spełniają moje wszelkie oczekiwania, przyczepność na każdej nawierzchni bez zarzutów, trzymanie w zakrętach, jak na letnich praktycznie. Ścieralność umiarkowana. Wplyw na zużycie paliwa? Raczej niezauważalny. Nie testowane w kopnym śniegu, ale na normalnej zaśnieżonej drodze, poradzily sobie bez żadnych problemów. Polecam zdecydowanie.