Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre w tym sezonie zimowym zrobiłem ok 14 tysięcy km, na ten moment zużycie prawie niezauważalne. Na mokrym trzymają dobrze, na śliskim również przy temperaturach ok 15st C na suchym nieco głośniejsze, ale w końcu to opona zimowa. Szkoda się rozpisywać, opony warte swej ceny.