| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
4,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
4,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Na suchym przyczepność wypada rewelacyjnie, głośność prawie nie słyszalna, prowadzą się miękko z wrażeniem bezpieczeństwa, przy około 140 km/h przyjemnie słyszalne.
Na mokrym asfalcie te same doznania, oczywiście przy rozsądnej prędkości dopasowanej do warunków.
Na kopnym śniegu 30-40 cm, przy - 7 stopniach mrozu i pod górę 7 do 9 procent nachylenia auto ma tendencję do usuwania się na boki (teren górski) i tu lekkie, żeby nie powiedzieć duże rozczarowanie, auto zostało w oczekiwaniu na pomoc. W mieście po posoleniu bryja śniegowa, na deszczu znakomicie.
Jestem zadowolony z opon, natomiast muszę pamiętać, aby nie wjeżdżać na posesję około 30 m z góry (szuter), bo samodzielnie nie wyjadę do wiosny.