Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetne opony, w połączeniu z 4x4 spokojnie dają radę nawet tej zimy. Nie żałuję wyboru opon wielosezonowych.
Opinia użytkownika: Sprawdzają się zarówno w lecie i w zimie.
Opinia użytkownika: Rewelacja to już drugie CrossClimate, jakie kupiłem. W warunkach szosowych bezkonkurencyjne, ciche i na mokrym hamują jak letnie.
Opinia użytkownika: W stosunku do moich poprzednich opon są znacznie cichsze. Zużycie paliwa oceniam na co najmniej 5% niższe. Rewelacyjne na mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne, polecam.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na tę oponę. Dotychczas jestem w pełni usatysfakcjonowany, ale jeszcze czekam na zimę.
Opinia użytkownika: Polecam, dobra jakość i cena.
Opinia użytkownika: Opona, rewelacja.
Opinia użytkownika: Opona wysokiej klasy, niestety trochę droga. Wielu moich klientów chciałoby kupić te opony, niestety bariera cenowa na to im nie pozwala.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone