Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bez zarzutu - to już trzecie auto, na którym mam te opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobry wybór!!!
Opinia użytkownika: Rewelacja
Opinia użytkownika: Najlepsze opony wielosezonowe jakie miałem. Następny wybór będzie również z segmentu premium opon.
Opinia użytkownika: Opony sprawdziłem w najgorszych warunkach zimowych. Uważam, że są świetne. Zdarzało się tracić przyczepność na lodzie pod warstwą śniegu, ale nawet zimowe by mnie przed tym nie uchroniły - nawet wtedy można było łatwo wyjsc z poślizgu. Droga hamowania była wystarczająco dobra. Poza tym są ciche i ekonomiczne.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Polecam!
Opinia użytkownika: Na lekki teren i miasto polecam.
Opinia użytkownika: Aktualnie najlepsze opony wielosezonowe, jakich używałem. Ciche na asfalcie, świetnie gryzą śnieg. Jak mamy tak bardzo zmienną pogodę, jak teraz to idealny wybór przy takich wahaniach temperatur.
Opinia użytkownika: Po przejechaniu od października 2020 r prawie 4000 km w tym na suchej, mokrej i zaśnieżonej drodze opony zdecydowanie polecam. Są ciche.
Opinia użytkownika: Polecam. Super opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone