| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Honda CR-V SUV V 1.5 VTEC TURBO AWD (142kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Z czystym sumieniem polecam opony, szczególnie tym, którzy się wahają w zakupie. Opony są bardzo elastyczne, a wręcz miękkie przy zakładaniu na felgi. Jazda zimą to sama przyjemność. Są ciche, a przede wszystkim są jak przyklejone do powierzchni asfaltowej. W terenie, mimo iż Honda nie daje jakichś większych osiągnięć, samochód na tych oponach dawał radę bez najmniejszego problemu. Oczywiście dołączał się napęd 4x4. Jazda asfaltem daje poczucie komfortu ze względu na ciche, wręcz bez dźwiękowe toczenie, jak i skuteczne hamowanie, nawet jak to miałem do czynienia w nagłych sytuacjach. Wsiadając do samochodu nie myślę o zagrożeniach związanych z oponami, a to jak dla mnie daje duże poczucie bezpieczeństwa, komfortu i przede wszystkim przyjemności z jazdy.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: spokojny
- pojazd: Chrysler Pacifica SUV I 3.5 2WD
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opon Michelin CrossClimate+ używałem wcześniej w Citroënie C4, a więc w typowym kompakcie. Po przesiadce do większego Chryslera Pacifici i konieczności zakupu nowego ogumienia, nie wahałem się ani chwili przed wyborem tego samego modelu - tym razem w wersji SUV. Z oponami CrossClimate wiem, że niezależnie od pory roku, częstych i znacznych wahań temperatury czy zmiennych warunków atmosferycznych, zawsze mogę bezpiecznie dotrzeć do celu. Uniwersalność jest ich wielką zaletą. Radzą sobie rewelacyjnie zarówno na suchej, mokrej i - to naprawdę zadziwiające - ośnieżonej nawierzchni, nawet przy dużych prędkościach. Nieco gorzej jest tylko na czystym lodzie, ale - bądźmy obiektywni - tam lepiej pojadą tylko dostosowane do tego opony. W dodatku są bardzo ciche jak na całoroczne gumy, uważam je też za całkiem trwałe - nie ścierają się zbyt szybko, ale może to też zasługa mojego wyjątkowo spokojnego stylu jazdy. Świetnie się prowadzą. No i to uczucie pewności, kiedy pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie, inni kierowcy walą tłumnie do serwisów na zmianę opon, a ja nie muszę się tym w ogóle przejmować i spokojnie ruszam w drogę, kiedy tylko chcę. Obojętnie czy robisz duże czy małe roczne przebiegi - wybór Michelin CrossClimate będzie Cię mniej kosztował oraz da Ci lepsze i bezpieczniejsze prowadzenie pojazdu, niż w przypadku używania dwóch kompletów opon średniej klasy. W rozmowach ze znajomymi szczerze polecam ten model - nie dlatego, że ktoś mi za to płaci, ale dlatego, że jestem nimi prawdziwie zachwycony. A to najlepsza rekomendacja. Bez względu na to czy jadę w długą podróż na wakacje nad morzem, w kiepskich warunkach po górach czy do pracy w potężnej śnieżycy - CrossClimate nigdy, NIGDY mnie nie zawiodły! A i przejechać przez pole, las czy rzekę też dają radę ;)
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Mitsubishi Outlander SUV II 2.2 D
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Bardzo ciche opony. Wcześniej ten parametr był na ostatnim u mnie miejscu przy wyborze opon gdyż nie sądziłem że ma tak duży wpływ na komfort jazdy. Wcześniej używałem GoogYeary 4seasons, Bridgestony, Continentale allseasons, Yokohamy letnie, Fuldy, Dębice zimowe i muszę przyznać że Micheliny sprawują się najlepiej na mokrej nawierzchni, a także w dużym śniegu (tak jak na zimowych Dębicy). Dodatkowo świetnie trzymają się nawierzchni nawet jak włączę całą moc na przednie koła i nie myszkują na zakręcie tak jak GoodYeary.
Jestem z nich bardzo zadowolony. Mają jednak jedną wadę: jak już raz kupisz Micheliny to już nie będziesz chciał jeździć na innych :). Z czystym sumieniem polecam!