Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w umiarkowanej cenie.
Opinia użytkownika: Opony mam parę miesięcy. W zimę nie mialem ich okazji testować, ale tyle ile na nich przejechałem oceniam na bardzo dobre, nie są głośne jak na wielosezonowe, układ bieżnika ułatwia jazdę, w terenie również bardzo dobrze sobie radzą. Polecam.
Opinia użytkownika: Świetne opony na każde warunki.
Opinia użytkownika: Ciche, miękkie opony, dobrze trzymają się nawierzchni.
Opinia użytkownika: Po zmianie opon i ruszeniu w drogę od razu słychać było różnicę - nowe Micheliny są znacznie cichsze, niż poprzednie opony innej marki. Zachowanie opon na suchej nawierzchni oraz w czasie deszczu oceniam na bardzo dobre - opony są dosyć miękkie i dobrze "trzymają się" jezdni. Niestety, nie miałem okazji wypróbować opon zimą, ale polegając na marce przyjmuję, że właściwości opony również są wyśmienite.
Opinia użytkownika: Opony super
Opinia użytkownika: Bardzo zadowolona
Opinia użytkownika: Super opony, polecam wszystkim!
Opinia użytkownika: Mój silnik to T6 3.0, którego nie ma na liście. Opony kupiłem w lutym, na śnieg się niestety nie załapałem, na niskie temperatury jeszcze tak. Opona sobie bardzo dobrze radzi przy niskich temperaturach, mokrej czy suchej nawierzchni. Jest do tego cicha nawet przy dużych prędkościach. Do tej pory przejechałem na niej ponad 10 tys. km.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone