Opinia użytkownika: Dotychczas jeździłem kilkoma samochodami: Toyotą i dwoma hondami na Michelin Alpin produkowanymi we Francji ale modeli dokładnie nie pamiętam ale jest faktem, że tamte były zdecydowanie cichsze i jednak lepsze w warunkach zimowych. Były także znacznie droższe, za cztery płaciłem lekko ponad 2 tysiące i przejeżdżałem pięć zim i każdej zimy byłem w górach, najczęściej w Alpach i nie było problemu. Teraz postanowiłem zaoszczędzić no i jest jak jest. To jednak nie to.