| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
2,00 |
| mokra nawierzchnia |
1,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Mercedes Klasa E Sedan W211 500
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Pojeździłem na oponach około 3000 km. Kupiłem dla eksperymentu - odpowiadam, nie warto eksperymentować. Lepiej dołożyć 100zł za sztukę i kupić opony lepszego producenta. Waga 1800kg i 306KM - niestety opony sobie z tym totalnie nie radzą, trzeba jechać wręcz bardzo ostrożnie.
Jeżdżę na zimówkach Continental i auto spokojnie robiło setkę w swoje katalogowe 6 sek. Tutaj niestety zajmuje to 8 sek. przy rozgrzanych oponach i gorącym asfalcie - kpina. Mimo to, bieżnik jako tako się trzyma. Zobaczymy, co będzie za następne 3000 km. Na deszczu jest dramat. Tak samo z przyspieszeniem, jak i hamowaniem. Auto leci, jakby nie miało w ogóle ABS, a dynamiczne ruszenie z wciśnieciem 1/3 gazu to dla opon już za dużo. Ogółem, nie polecam. Szkoda pieniędzy na eksperymenty.