gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 27.06 8.00 - 16.00
Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00

Testy opon samochodowych Imperial Ecosport 2 - Strona 456

Ocena łączna opon Imperial Ecosport 2

Ocena łączna:

5,20 (ilość opinii: 4580)
1111120
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,60
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 5,45
mokra nawierzchnia 4,95
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 4,85
ścieralność 5,10
awaryjność -
Kup opony Imperial Ecosport 2

Opinie użytkowników opon Imperial Ecosport 2

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: BMW Seria 3 Touring E46 330xi (170kW)
  • ponowny zakup: Nie
Piciu:2,501150000

Opinia użytkownika: Opona tania i to jedyny plus. Bardzo niestabilna w zachowaniu, generuje drgania i wibracje odczuwalne na kierownicy praktycznie cały czas. Felgi proste, kola wyważone. Na mokrym szczególnie słaba przyczepność. Po zagrzaniu przy dłuższej jeździe autostradowej pierwsze hamowanie np. zjazd na parking - bardzo silne drgania, wręcz niebezpieczne. Uważajcie na te opony, a najlepiej omijajcie szerokim łukiem. Ja dałem się nabrać na chińszczyznę, bo chciałem przyoszczędzić jak typowy Janusz.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: BMW Seria 3 Touring E91 325d
  • ponowny zakup: Nie
Bmwe91:2,501150000

Opinia użytkownika: Auto jest niepewne w zakrętach, tym bardziej na śliskiej nawierzchni. Do tego wzrost spalania.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Mini Cooper Hatchback R56 1.6 S (135kW)
  • ponowny zakup: Tak
Gouda:2,501150000

Opinia użytkownika: Jak ktoś szuka czegoś taniego, ale nowego do jazdy po mieście i bez większych szaleństw, to można te opony polecić. Na mokrej nawierzchni trzymanie pozostawia wiele do życzenia, no ale nie oszukujmy się, ja je kupiłem na Oponeo po ~160 pln.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Mazda 6 Kombi II 2.0
  • ponowny zakup: Tak
Mike:2,501150000

Opinia użytkownika: Piszę opinię po przejechaniu całego letniego sezonu-ok. 10 000 km. Opony zaraz po założeniu przez pierwsze 400 km były bardzo niestabilne. Na mokrej nawierzchni przyczepność na zakrętach czy rondach była bardzo kiepska, trzeba było naprawdę uważać. Tak samo przy przyspieszaniu i hamowaniu na mokrym bardzo niestabilnie. Po tym, jak opony się „dotarły” była lekka poprawa i odczucia jak niżej: Opony są dość ciche, na suchej nawierzchni przyczepność zadowalająca, nawet przy szybszym pokonywaniu zakrętów. Na mokrej nawierzchni przy spokojnej jeździe przyczepność zadowalająca, natomiast zdecydowanie nie są to opony do agresywnej jazdy. Zużycie z racji tego, że przy szybszym ruszaniu łatwo zrywały przyczepność opony po 1 sezonie na osi napędowej miały zdecydowanie mniej bieżnika. Szacuje ich trwałość na ok. 35-45 tys. Na autostradzie przy prędkościach do 170 km/h nie zauważyłem niczego niepokojącego. Wizualnie opony dość fajnie się prezentują. Opony posiadają mały rant ochraniający felgę. Podsumowując, są to opony raczej to mniejszego, lekkiego miejskiego auta z niewielkim silnikiem. Przy ciężkim aucie raczej do bardzo spokojnej jazdy. Niewątpliwym plusem tych opon jest ich cena, stosunek ceny do jakości uważam, że jest ok. Niestety, przesiadając się z opon klasy premium na takie, odczujemy kolosalną różnicę. Opony były dobrze odlane, równe i bardzo dobrze się wyważyły.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Michał Kasperek:2,501150000

Opinia użytkownika: Po mieście i małe przebiegi jak najbardziej. Ale trasy i 30 tys. rocznie to już nie bo po jednym sezonie pół opony nie ma. Na mokrym dramat, droga hamowania 5 razy dłuższa. Kupiłem z ciekawości, bo robię 30 tys. rocznie.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Tak
Maciej:2,501150000

Opinia użytkownika: Polecam tylko na suchą nawierzchnię i niezbyt agresywną jazdę. Na deszczu traci przyczepność i ciężko ze świateł ruszyć.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Opel Vectra 4/5 drzwi C 1.9 CDTI GTS
  • ponowny zakup: Nie
Marcin:2,501150000

Opinia użytkownika: Nie wytrzymaly nawet jednego sezonu

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 2,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Hyundai i40 Kombi I 1.7 CRDi (100kW)
  • ponowny zakup: Nie
Kolo:2,501150000

Opinia użytkownika: Kupilem te opony, bo planowalem w niedlugim czasie sprzedac auto, a nie chcialem inwestowac w drogie i markowe opony. Wyglad opon ok, wyważanie przy zakladaniu ok. Ale warunki jezdne typowe dla chinskiej opony. Na zakretach auto nie trzymalo sie drogi, tak samo na mokrych nawierzchniach. Na suchej nawierzchni przy troszke bardziej dynamicznej jezdzie tez auto zachowywalo sie bardzo niepewnie. Ogolnie nie kupilbym drugi raz tych opon jesli mialbym na nich jezdzic przez dlugi czas.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 3,50
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Audi Q5 SUV I FL 2.0 TDI quattro (140kW) (190KM)
  • ponowny zakup: Nie
Adriana:2,251130000

Opinia użytkownika: Nie polecam. Wysokość nowej opony tylko 6,6 mm na środku bieżnika, na bokach niecałe 4 mm. Śliska w porównaniu z budżetową oponą Barum.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Opel Insignia Sports Tourer I 2.0 BiTurbo CDTI (140kW) (195KM)
  • ponowny zakup: Nie
Insignia:2,00110000

Opinia użytkownika: 245/40r19 I zakup wibracje na oponach i ściąganie auta przez wadliwa II zakup dwóch na podmianę Znów wibracje i mniejsze już ściąganie auta. Dramat - nie polecam

4551 - 4560 z 4580 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.