Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Spoko opony, nie narzekam, nie buczą, nie wyją.
Opinia użytkownika: To już kolejny komplet tych opon, sprawują się rewelacyjnie!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony na swoją cenę.
Opinia użytkownika: Wszystko ok.
Opinia użytkownika: Za tę cenę są bardzo dobre i jak najbardziej godne polecenia. Polecił mi je teść, który jest wulkanizatorem, więc miałem pewne info z dobrej ręki, a zależało mi na bezpieczeństwie w rodzinnym pojeździe. Śmiało mogę napisać, że sprawdzą sie w vanach oraz suvach i na pewno w pojazdach osobowych.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony za bardzo dobrą cenę, nie ma co przepłacać.
Opinia użytkownika: Już kilku znajomych kupiło te opony i są zadowoleni. Na jednym aucie lato-zima, na drugim wielosezonowe. Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam, super opony👍👍👍👍.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre i ciche opony.
Opinia użytkownika: Super opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone