| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Mazda 3 Sedan III 2.0 SKYACTIV-G 120 (88kW) (120KM)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Od zawsze kupuje opony firmy Imperial. Rocznie robię przebiegi do 15 tys. km, zdarza się więcej. Ze względu na swoją pracę muszę posiadać sprawne auto i porządne opony, które nigdy mnie nie zawiodą i zawsze dojadę bezpiecznie do miejsca docelowego. Oprócz dojazdów do pracy, czasami w różnych miejscach, często jeżdżę w dalekie trasy, najczęściej w góry. Opony bardzo dobrze sprawują się podczas deszczu - nie ciągnie i nie obraca auta w przypadku wjechania w koleinę z wodą bądź głęboką kałużę, nie wpada w poślizg na mokrej nawierzchni pokrytej liśćmi. Samochód bardzo dobrze się prowadzi, trzyma się toru jazdy.
Opony zimowe zimowe również posiadam z firmy Imperial, nie wyobrażam sobie zmienić producenta.
Polecam!