Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Zero problemów na drodze, nie ściąga przodu, na mokrym nie było uślizgów, nie piszczą jak inne Chinskie opony. W drugim aucie miałem zimowe opony marki Imperial, przejeździłem na nich 3 sezony bez żadnych problemów na śniegu i w błocie. Za tę kasę szczerze polecam.
Opinia użytkownika: Super oponki, polecam.
Opinia użytkownika: Jedne z lepszych opon jakie użytkowałem. Posiadam je również we Fiacie 126p oraz Fiacie Punto. Polecam!
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Wszystko ok.
Opinia użytkownika: Za tą cenę najlepsze.
Opinia użytkownika: Jak na zimowe dość ciche.
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Udany zakup dobra przyczepność, niska cena.
Opinia użytkownika: Umiarkowane, ale dają radę.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone