Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Mam tej firmy opony cztery lata 97.000 km przejechane w audi są bardzo dobre i ciche
Opinia użytkownika: na mokrym mogła by być lepsza
Opinia użytkownika: Przy moim sposobie jazdy (raczej nie sportowej) nie czuję różnicy w stosunku do innych (niemieckich) opon jakie mam założone na innym samochodzie. Nie jest to może klasa premium, ale wolę nową oponę klasy ekonomicznej niż używaną oponę klasy premium. Opona dobrze trzyma drogi, nie zużywa się nadmiernie, nie było problemu z wyważeniem. Skoro nie ma różnicy to po co przepłacać.
Opinia użytkownika: narazie żonka przejechała 5000 tys km i jest zadowolona
Opinia użytkownika: Są naprawdę dobre. Polecam.
Opinia użytkownika: Dobra opona w przystępnej cenie. Polecam.
Opinia użytkownika: Dobra przyczepność. Dobrze odprowadzają wodę i w miarę ciche.
Opinia użytkownika: Cena adekwatna do jakości. Polecam!
Opinia użytkownika: Opony założone do przyczepy spisują się bdb.
Opinia użytkownika: Super opony. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone