Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Od paru lat używam tych opon i nie mam zastrzeżeń.
Opinia użytkownika: Są O.K.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z tych opon spełniają moje oczekiwacza na jezdni suchej i mokrej. Polecam innym użytkowników do średniej klasy aut.
Opinia użytkownika: Dobra opona za rozsądne pieniądze.
Opinia użytkownika: Do tego auta są za dobre.
Opinia użytkownika: Naprawdę bardzo dobre opony w swojej klasie. Polecam
Opinia użytkownika: Wszystko okej, polecam.
Opinia użytkownika: Przy moim umiarkowanym stylu jazdy do 120, w porywach do 140km/h sprawdzają się jak najbardziej, jestem z nich zadowolony i z czystym sumieniem mogę je polecić. Poza tym dobra cena i dostawa zgodnie zgodnie z umową.
Opinia użytkownika: Oponki mega, zawsze kupuję imperial. Gorąco polecam! O tych oponach powiedział mi kolega i nie żałuję!
Opinia użytkownika: 👌👍
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone