Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Na oponach przebylem ponad 60 tys km glownie trasy. O ile w busie tylne opony zawsze sa pozabkowane z tymi oponami nie dzialo sie nic. Przednie kola nosily slady zuzycia ale przerzucajac je na tyl spokojnie dociagna do 80 tys km zreszta zobaczymy bo to nie koniec. Wlasciwosci jezdne bardzo dobre jedyny mankament to glosnosc opony ale i tak wystepuje tylko przy predkosciach do 70 km/h. Stosunek jakosc/cena to ocena 6.
Opinia użytkownika: Jestem pozytywnie zaskoczony jakością tych opon. Ponadto bardzo mało się zużywają, Przejechałem 15 000 km.. (przebieg zimowy odjąłem - zimówki) Bardzo dobra relacja ceny do jakości. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony trwałe i mocne.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre oponki polecam i mysle o zakupie zimowych opnek.
Opinia użytkownika: Doskonała opona w takiej cenie .Jestem mile (jak na razie) zaskoczony .
Opinia użytkownika: Godne polecenia. Moje ducato to autolaweta. Naprawdę powietrza się nie wozi i z oponami wszystko ok. Polecam...
Opinia użytkownika: Polecam fajnie się zachowują na mokrym asfalcie. Dość ciche
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia.
Opinia użytkownika: Po co kupować droższe opony.
Opinia użytkownika: bardzo dobre opony za mala kase polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone