Opinia użytkownika: Opona bardzo dobrze się sprawuje. Samochód pracuje na wypożyczalni, więc jeździ nim wielu kierowców, a mimo to nikt nigdy nie narzekał na właściwości jezdne z tymi oponami. Przez sezon letni przejechane około 30/40 tys km, a mimo to opony są w ładnym stanie.
Szczerze polecam!