Opinia użytkownika: Opony są świetne. Co prawda tylko raz miały okazję widzieć śnieg w tym roku, ale spisały się rewelacyjnie. Na mokrym przy agresywnej jeździe spisują się bardzo dobrze. Na suchej nawierzchni kleją jak dobra letnia opona. Ślady zużycia umiarkowane, więc w tej cenie to chyba najlepszy wybór