Opinia użytkownika: Witam. Z pewną dozą niepewności podchodziłem do opon gdyż: nie znałem firmy, onieśmieliła mnie niewygórowane cena choć etykieta i opinie były raczej pozytywne. Zaryzykowałem i nie żałowałem. Oponki dość ciche, dosyć oszczędne i naprawdę solidnie zachowujące się na drodze (droga hamowania, wyboje itp.) . Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, ale jestem mocno z nich zadowolony, spełniły moje oczekiwania. Pozdrawiam i polecam.