Opinia użytkownika: Polecił mi te opony znajomy wulkanizator, co do marki nie byłem przekonany. Wielkie zaskoczenie, to naprawdę świetne opony zimowe. Sprawdzają się w trudnych warunkach. Obfite opady śniegu to dla nich pryszcz. Jeżdżę bardzo dużo, jestem przedstawicielem handlowym. W tym fachu nie ma mowy by nie wyjechać do pracy bo warunki pogodowe akurat się bardzo pogorszyły. Po prostu trzeba. Jeździłem już na oponach wielu prestiżowych marek, ale te są świetne.Dziś właśnie zmieniłem opony. Wchodzę w drugi sezon zimowy z oponami GT. Polecam!