Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Lepszej opony nie potrzebuję.
Opinia użytkownika: Szczególnie dobre na duże mrozy i śliską nawierzchnię
Opinia użytkownika: Opony tego producenta kupiłem już zarówno letnie jak i zimowe. Jestem bardzo z nich zadowolony sprawdziły się w vectrze, octavii oraz 174KM sharanie..jak najbardziej jestem na tak.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony na wszystkie drogi
Opinia użytkownika: Dobra cena, jakość w porzadku, polecam.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre jak na tą cenę ogólnie POLECAM !!!!!!!
Opinia użytkownika: Opony sprawują się bez zarzutu. Bardziej były jeżdżone w warunkach wiosenno-jesiennych niż zimowych . Są bardzo ciche i miękkie co też przekłada się na komfort podróżnych.Na zakrętach nieco podcina.
Opinia użytkownika: Opony godne zakupu i warte swojej ceny.
Opinia użytkownika: Obecnie używany model opon,polecony przez firmę prowadzącą sprzedaż jest w 100% do polecenia innym kierowcom. Z pozdrowieniami. Stachura Sławomir.
Opinia użytkownika: Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, przejechałem cała zimę bez uwag, bardzo dobrze sprawowały się na suchej mokrej i śliskiej nawierzchni, a i w terenie również dawały radę. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone