Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony polecam
Opinia użytkownika: Opony spisują się rewelacyjnie.
Opinia użytkownika: Jak najbardziej polecam, dobra cena i dobra jakość
Opinia użytkownika: Opony super, mam tej samej firmy już kilka lat i zawsze kupuję Fulda.
Opinia użytkownika: Dobrze trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Polecam opony 👍👍👍
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: W tej cenie chyba jedna z lepszych propozycji. Używam od lat.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre polecam.
Opinia użytkownika: Opony pewnie trzymają się nawierzchni zarówno mokrej, jak i suchej. Ciche przy każdej prędkości. Niemiecka marka i jakość. Cena przystępna.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone