Ocena łączna:
Opinia użytkownika: W czasie deszczu jak na lodzie.
Opinia użytkownika: jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam!
Opinia użytkownika: Opony bardzo słabe w drugim sezonie pojawiły się bąble na dwóch oponach i jedna z nich wystrzeliła w trakcie jazdy na szczęście przy małej prędkości, ogólnie nie polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone