Ocena łączna:
Opinia użytkownika: bardzo dobre
Opinia użytkownika: Bardzo dobry wybór w tym zakresie cenowym. Są to już kolejne opony Fuldy. Jak dotychczas sprawdzają się rewelacyjnie. Serdecznie polecam.
Opinia użytkownika: Absolutnie żadnych problemów z bezpieczeństwem jazdy.
Opinia użytkownika: Dobrze trzyma się na zakrętach przy wyjazdach z autostrad, fajnie, że nie wchodzą kamyczki do opony na podjazdach i szutrówkach.
Opinia użytkownika: Trochę głośne oponki, ale poza tym nie ma się czego przyczepić.
Opinia użytkownika: Jeżdżę na nich miesiąc, ale zauważyłem już od pierwszych dni że ładnie się zbierają
Opinia użytkownika: Opony zakupione w rozsadnej cenie do jakosci, kupilem bo poprzednie przejechaly 8 sezonow ponad 100 km, duża zaleta że sa ciche. Zakupy z opcją montażu w wybranym warsztacie pomaga zaoszczędzić czas. Jestem zadowolony, polecam.
Opinia użytkownika: Opony ok.
Opinia użytkownika: Oponki polecam. S�� ciche i dobrze trzymają.
Opinia użytkownika: Jak najbardziej polecam opony. Do tej pory pomimo różnych warunków pogodowych nie miałem sytuacji, aby opony straciły przyczepność podczas jazdy i hamowania.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone