Ocena łączna:
Opinia użytkownika: opony dobrze sprawdzają się w różnych warunkach, są ciche.
Opinia użytkownika: Opony zachowują się poprawnie zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Nie było okazji przetestować ich na śniegu. Jedyny mankament, to wydają się trochę głośniejsze w niższych temperaturach niż opony zimowe, na których jeździłem ubiegłej zimy.
Opinia użytkownika: Wszystko ok
Opinia użytkownika: Solidne opony, dobrze trzymają nawierzchni, nawet przy jeździe w zlych warunkach z mocno dociążoną przyczepą.
Opinia użytkownika: Jak na moje potrzeby są super.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w tej cenie.
Opinia użytkownika: Wszystko w porządku, opony dobrze trzymają się nawierzchni.
Opinia użytkownika: Opona spełnia wszystkie oczekiwania. Świetnie zachowuje się podczas deszczowej pogody. Wygląd nie odbiega od konkurencji premium. Wartością dodaną jest bardzo głęboki bieżnik, to może oznaczać długą eksploatację. Polecam.
Opinia użytkownika: Jak dla mnie najlepszy kompromis między ceną a jakością, to już moje kolejne opony marki Fulda.
Opinia użytkownika: Jak dla mnie bardzo dobre opony w rozsądnej cenie. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrych i w miarę niedrogich opon.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone