Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Do spokojnej jazdy sa ok. Przy szybszym pokonywaniu zakretow auto niepewnie sie prowadzi
Opinia użytkownika: Na mokrej nawierzchni auto się ślizga jak po śniegu. Pokonywanie zakrętów na tej oponie to jest wyzwanie, od razu traci przyczepność. Nigdy więcej tego syfu.
Opinia użytkownika: Opony złe się trzymają nawierzchni, są bardzo głośne.
Opinia użytkownika: Do jazdy miejskiej idealne.
Opinia użytkownika: Beznadzieja. Nie idzie wyważyć.
Opinia użytkownika: Kiepskie i dosyć głośne.
Opinia użytkownika: Opona wydaje dziwny nieprzyjemny hałas.
Opinia użytkownika: Polecam do jazdy po mieście. W innym wypadku lepiej jednak dołożyć, bo opony totalnie sobie nie radzą nawet na wilgotnej nawierzchni. Dziękuję Bogu, że w tym roku nie mamy zimy, bo pewnie musiałbym drugi komplet opon kupić.
Opinia użytkownika: Nie potwierdzam dobrej przyczepności na mokrej nawierzchni. Jest bardzo słabo. Śniegu nie było, zatem nie mam wrażeń. Opony bardzo głośne, mimo że podali 91 dB. W nowym sezonie zimowym zrzucam i zakładam porządne opony.
Opinia użytkownika: Nie polecam opon do duzych przebiegow, bieżnik szybko się zużywa oraz kiepsko trzymają się drogi.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone