Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Tragedia opony, pomimo 2 -krotnego wyważania u różnych wulkanizatoròw nadal przenoszą drgania do wewnątrz samochodu, gdybym miał drugi komplet to na pewno bym reklamował. Nie polecam tej marki, kupiłem 2 szt. i obie są trochę garbate.
Opinia użytkownika: Nie polecam
Opinia użytkownika: Opony dobre na użytkowanie w mieście. W miarę ciche. Jesli chodzi o trasę to fatalne podczas deszczu, jazda jak po śniegu. Nie sądziłem, że nowe opony mogą być tak słabe. W dodatku mam nowe amortyzatory.
Opinia użytkownika: Jakość adekwatna do ceny.
Opinia użytkownika: Spoko,trochę głośne, ale ok.
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Opony słabe. Jedna z dwóch zakupionych ma bicie od nowości. Niska cena, ale to jedyna zaleta. Drugi raz wolę dopłacić do czegoś lepszego. Do tego nie wygląda zbyt ladnie. Poza tym trzyma się w miarę drogi.
Opinia użytkownika: na suchą nawierzchnię
Opinia użytkownika: Nie polecam, auto bardzo dziwnie się na nich prowadzi
Opinia użytkownika: Super opony, trzymają tor jazdy po każdej nawierzchni, mają naprawdę super przyczepność. Widać, że są dobrej jakości. Polecam serdecznie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone