Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Wysoka półka. Fajnie się prowadzi.
Opinia użytkownika: Opony, które zamówiłem sprawdzają się super, nawet nie zmieniałem na zimowe. Trzymają się drogi i żadnej różnicy nie widziałem, że jeżdżę na letnich. Za niedługo będę chciał kupić zimowe, żeby letnich zbytnio nie niszczyć. Pozdrawiam.
Opinia użytkownika: Super jakość w dobrej cenie.
Opinia użytkownika: Świetne opony w korzystnej cenie.
Opinia użytkownika: Fajne opony za te pieniądze.
Opinia użytkownika: Głębokość bieżnika 5.2 trochę mało jak na nowe opony
Opinia użytkownika: Oponki posiadam drugi rok i polecam. Mieszkam na wsi w okropnych warunkach zimą i dają rade. Polecam.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Opona bardzo cicha i doskonale trzyma się nawierzchni. Nie ma problemu z utrzymaniem toru ruchu nawet przy dużych opadach deszczu. Produkt bardzo dobrej jakości za niską cenę.
Opinia użytkownika: Opona sprawdza się rewelacyjnie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone