Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony sprawują się dobrze
Opinia użytkownika: Za tę cenę są super
Opinia użytkownika: Dobra przyczepność w każdych warunkach, w ogóle ich nie słychać POLECAM
Opinia użytkownika: Dobre .trzyma sie drogi jak tramwaj na szynach
Opinia użytkownika: Sprawdziłem tę firmę opon, gdyż jeżdżę w innym aucie dokładnie Mercedes w213. Mam założone na lato i zimę, i o dziwo mojemu zaskoczeniu, są naprawdę dobre. Jedyny mankament, to są trochę zbyt głośne, ale za tą cenę polecam.
Opinia użytkownika: Opony bardzo fajne.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, nie boją się deszczu i są ciche. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony dobrze trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Świetnie trzymają się drogi, bardzo ciche.
Opinia użytkownika: Opony sprawują się świetnie, a przede wszystkim są ciche.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone